Ласкаво просимо до JFYMO!

Щоб отримати доступ до онлайн-програми молодіжного служіння, орієнтованого на Ісуса, створіть обліковий запис і перейдіть до наступного кроку. Увійшовши, ви отримаєте доступ до платформи поглибленого навчання з 8 сесій, а також до спільноти інших учасників, які навчатимуться разом з вами. У міру проходження сеансів JFYM ви можете ділитися своїм прогресом з іншими разом зі своїм наставником.

Також не забудьте ознайомитися з додатковими ресурсами, доступними в нашому магазиніr.

Створіть свій профіль і розпочніть курс

Перед початком курсу JFYM вам потрібно буде створити профіль учасника, натиснувши посилання, яке ми надали нижче. Це посилання відкриє форму Google у вкладці нового вікна.

* Mantenga esta ventana abierta y consulte estas instrucciones a continuación.

Відкривши форму Google, заповніть дані свого профілю. Коли ви закінчите, натисніть кнопку «Надіслати».
Після того як ви надішлете дані свого профілю, вам буде надано посилання для реєстрації спільноти. Де ви почнете свій курс і керуватимете своїм прогресом.
Ви потрапите на сторінку реєстрації спільноти. Ця інформація буде представлена ​​англійською мовою. Переклад цієї інформації наведено на зображенні нижче.
На наступній сторінці вам буде запропоновано налаштувати свій профіль. Ви можете завантажити фото, якщо хочете. Потім введіть своє повне ім’я, короткий опис, наприклад, пастор, вчитель, тренер тощо. Потім коротка біографія: всього 4096 символів і пробілів. Потім установіть місцевий часовий пояс. Він запитає вас, чи хочете ви, щоб ваша електронна адреса була загальнодоступною (вона відображатиметься у вашому профілі). Потім натисніть «Продовжити».

Далі увійдіть до спільноти JFYMO. Ви знайдете свою мову в центрі сторінки АБО на панелі навігації ліворуч.

Обов’язково ввімкніть «Сповіщення», щоб не втрачати можливості приєднатися до групових обговорень, презентацій, живих подій Zoom тощо.